SAMORZĄD SZKOLNY

Wybory do Samorządu Uczniowskiego II LO za nami.

Serdecznie dziękujemy za udział w głosowaniu, frekwencja 78%. Miło nam pogratulować kandydatom, bardzo wyrównanego wyniku. Głosy rozłożyły się niemalże identycznie 48 do 47.

Przewodniczącymi Samorządu Uczniowskiego II Liceum Ogólnokształcącego w Zabrzu w roku szkolnym 2020/2021 zostali Natalia Makowska i Michał Sodzawiczny. Funkcję zastępcy obejmie Robert Grzelak.

GRATULUJEMY!!

Informujemy również, że opiekunami Samorządu Uczniowskiego zostały Pani Agata Krajka-Maksimowicz i Pani Agnieszka Twardowska.

W czwartek (26 września) w II LO miały miejsce wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego.

Swoją kandydaturę zgłosiły dwie odważne, ambitne i kreatywne dziewczyny: Aleksandra Nitek oraz Julia Siwiec.

Obydwie kandydatki są obecnie uczennicami klasy 1d LO oraz absolwentkami naszego gimnazjum, znają więc najlepiej potrzeby społeczności uczniowskiej.

Mamy wielką przyjemność ogłosić, że Przewodniczącą Rady Samorządu Uczniowskiego II Liceum Ogólnokształcącego w roku szkolnym 2019/2020 została… Julia Siwiec, zdobywając 66,5% ważnie oddanych głosów.

WIELKIE GRATULACJE!!!!

Dziękujemy również Oli za podjęcie wyzwania.

Frekwencja wyborcza w skali szkoły wyniosła 75 %. Spośród wszystkich klas najwięcej uczniów zagłosowało z 1d LO tu frekwencja wyniosła aż 100% !!!

Decyzją uczniów II LO opiekunami samorządu uczniowskiego w roku 2019/2020 będzie Pani Agnieszka Twardowska i Aleksandra Potoczny-Gajewska.