MegaMisja

MegaMisja zakończona!

Wczoraj zakończyliśmy wykonanie wszystkich obowiązkowych zadań i tym samym ukończyliśmy naszą MEGAMISJĘ, czyli Program Edukacji Cyfrowej Fundacji Orange pod patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki i Ministerstwa Cyfryzacji.

Mamy również wiadomość, że ostatnia nagroda już dla nas jest przygotowywana - będą to książki i gry planszowe.

Nagrody, które dotąd otrzymaliśmy od Fundacji Orange: dwa tablety, paczka gier planszowych, paczka artykułów plastycznych - dwukrotnie, paczka książek
i audiobooków!

MegaMisja to program nowoczesnej edukacji, który podnosi cyfrowe kompetencje nauczycieli, a dzieciom pomaga odkryć dobre i bezpieczne strony technologii.
A wszystko w formie przyjaznej zabawy w cyfrowe laboratorium, w którym pomagają animowanym bohaterom złapać niesfornego psotnika, ucząc się przy tym ważnych zasad młodego internauty. To jest ich MegaMisja.

MegaMisja w naszej szkole realizowana jest już drugi rok!

Nagrody, które otrzymaliśmy od Fundacji Orange: dwa tablety, paczka gier planszowych, paczka artykułów plastycznych, paczka książek i audiobooków!

Co dwa tablety to nie jeden! - kolejna wygrana w MegaMisji!

Radość nie do opisania!

Dzieci miały ogromną frajdę podczas piątkowych zajęć MegaMisji z pomocą aplikacji Fundacji Orange "MegaMisja z Psotnikiem" – dowiadywały się w atrakcyjny sposób o cyfrowym świecie.

Dzięki aplikacji, dzieci w prosty i przyjazny sposób dowiadują się jak weryfikować informacje, czym są prawa autorskie, co jest reklamą, a co kampanią społeczną.

Poznają również podstawy bezpiecznego poruszania po sieci.

Obszarów tematycznych jest aż 11 – wszystkie ukryte na mapie cyfrowego świata.

Zabawie i nauce towarzyszy wesoła sztuczna inteligencja o imieniu Psotnik, którego można karmić, głaskać, myć czy ubierać za zdobyte podczas nauki punkty.

5 marca 2020 r. dotarła do nas przesyłka z Fundacji Orange - otrzymaliśmy kolejną nagrodę za udział w MegaMisji

Jest nią ponownie tablet!

Program MegaMisja realizują dzieci z klas trzecich uczęszczające do szkolnej świetlicy!

Fundacja Orange - bardzo, bardzo cieszymy się z nagrody!