SAMORZĄD SZKOLNY

W czwartek (26 września) w II LO miały miejsce wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego.

Swoją kandydaturę zgłosiły dwie odważne, ambitne i kreatywne dziewczyny: Aleksandra Nitek oraz Julia Siwiec.

Obydwie kandydatki są obecnie uczennicami klasy 1d LO oraz absolwentkami naszego gimnazjum, znają więc najlepiej potrzeby społeczności uczniowskiej.

Mamy wielką przyjemność ogłosić, że Przewodniczącą Rady Samorządu Uczniowskiego II Liceum Ogólnokształcącego w roku szkolnym 2019/2020 została… Julia Siwiec, zdobywając 66,5% ważnie oddanych głosów.

WIELKIE GRATULACJE!!!!

Dziękujemy również Oli za podjęcie wyzwania.

Frekwencja wyborcza w skali szkoły wyniosła 75 %. Spośród wszystkich klas najwięcej uczniów zagłosowało z 1d LO tu frekwencja wyniosła aż 100% !!!

Decyzją uczniów II LO opiekunami samorządu uczniowskiego w roku 2019/2020 będzie Pani Agnieszka Twardowska i Aleksandra Potoczny-Gajewska.