MegaMisja

MegaMisja w naszej szkole realizowana jest już drugi rok!

Nagrody, które otrzymaliśmy od Fundacji Orange: dwa tablety, paczka gier planszowych, paczka artykułów plastycznych, paczka książek i audiobooków!

Co dwa tablety to nie jeden! - kolejna wygrana w MegaMisji!

Radość nie do opisania!

Dzieci miały ogromną frajdę podczas piątkowych zajęć MegaMisji z pomocą aplikacji Fundacji Orange "MegaMisja z Psotnikiem" – dowiadywały się w atrakcyjny sposób o cyfrowym świecie.

Dzięki aplikacji, dzieci w prosty i przyjazny sposób dowiadują się jak weryfikować informacje, czym są prawa autorskie, co jest reklamą, a co kampanią społeczną.

Poznają również podstawy bezpiecznego poruszania po sieci.

Obszarów tematycznych jest aż 11 – wszystkie ukryte na mapie cyfrowego świata.

Zabawie i nauce towarzyszy wesoła sztuczna inteligencja o imieniu Psotnik, którego można karmić, głaskać, myć czy ubierać za zdobyte podczas nauki punkty.

5 marca 2020 r. dotarła do nas przesyłka z Fundacji Orange - otrzymaliśmy kolejną nagrodę za udział w MegaMisji

Jest nią ponownie tablet!

Program MegaMisja realizują dzieci z klas trzecich uczęszczające do szkolnej świetlicy!

Fundacja Orange - bardzo, bardzo cieszymy się z nagrody!