MIGAWKI Z LEKCJI WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

Mikołajkowy Turniej Szkół Podstawowych w Zespołowych Grach Sportowych! (2)

Dzięki współpracy Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Zabrzu, Rady Dzielnicy Centrum Południe oraz firmy Maxima Sport w Zabrzu odbyła się dzisiaj, 05 grudnia 2017 r.,  impreza mikołajkowa dla dzieci klas 1-4 szkół podstawowych Dzielnicy Centrum Południe

Gospodarzem imprezy była Szkoła Podstawowa nr 37 w Zabrzu.

W turnieju wzięło udział łącznie 60 zawodników.

Czas pomiędzy rozgrywkami wypełniony był przez gry i zabawy mikołajkowe, które odbywały się w auli szkoły pod okiem starszych kolegów i koleżanek z Gimnazjum nr 2

Zwycięskie drużyny otrzymały dyplomy i puchary, które ufundowała firma Maxima - Sport z Zabrza, a wszystkie dzieci otrzymały słodkie mikołajki ufundowane przez Radę Dzielnicy Centrum Południe.

Całej imprezie towarzyszyła wspaniała, mikołajkowa atmosfera, dzieci nie kryły zaskoczenia i radości, a uśmiech z ich twarzy nie znikał !

Opracowała: Katarzyna Kwiatek-Grabarska

Pomóż uczniom SP 37 wygrać sprzęt sportowy!

Budzimy w dzieciach tenisową pasję!

"Dzieciaki do Rakiet" to ogólnopolska akcja Banku BGŻ PNB PARIBAS mająca na celu popularyzację tenisa wśród dzieci w wieku 5-12 lat oraz ich rodziców.
Tenis to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych na świecie. Każdy może w nią grać!

Nasi uczniowie SP 37 biorą udział w walce o sprzęt sportowy.

Prosimy o wsparcie dla nich - należy kliknąć w link, zagłosować w klikając w czerwone serduszko, polubić i udostępnić.