"CYBERNAUCI" w Dwójce!

Nadrzędna kategoria: Realizowane programy Kategoria: Dzień Bezpiecznego Internetu

Już niebawem rozpoczną się w naszej szkole profesjonalne warsztaty dla całej społeczności szkolnej, które zrealizowane będą w ramach ministerialnego Programu #Cybernauci !

Cybernauci to kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci” to nowy projekt szkoleniowy realizowany przez fundację Nowoczesna Polska w partnerstwie z Collegium Civitas.

Głównym działaniem w projekcie jest realizacja warsztatów z uczniami, rodzicami i nauczycielami szkół wszystkich poziomów w całej Polsce.

Głównym celem projektu jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa korzystania z sieci przez dzieci i młodzież, a także ich rodziców, opiekunów i nauczycieli. Do osiągnięcia celu przyczyni się realizacja warsztatów w szkołach w całej Polsce dla wszystkich grup docelowych. Dodatkowo przygotowaliśmy materiały uzupełniające przygotowane z myślą o wszystkich odbiorcach.

zal3

Opracowała: Katarzyna Kwiatek-Grabarska